GIC DORIN Z SALEM*PL (NEM ns 21 )
KOTKA 17.06.2009 r.

MATKA: IC (WCH WCF) KAROLINA SIBERIAN SAMOTSVET *RU NEM as 21
OJCIEC: CH BORYS Z ZIELONEJ ŁĄKI *PL NEM n 21

FelV, FIV (-) ujemne
PKD wykluczone
HCM wykluczone
GRUPA KRWI A

Dorin, druga kotka, której oddałam kolejną cząstkę mojego serca, Długo na nią czekałam. Wiedziałam, że chcę kociaka po Karolinie - EC(WCF) KAROLINA SIBERIAN SAMOTSVET *RU, kotce sprowadzonej z Rosji, która urzekła mnie swoją uroda i klasą. Obserwowałam jej pierwszy miot i zakochałam się w jej kociakach. Obie kotki z miotu "B" odnosiły sukcesy wystawowe, więc gdy urodził się miot "C" wiedziałam już czego chcę i wybrałam Cynthię. Po jej rezerwacji, gdy dowiedziałam się o mojej ciąży, zmuszona byłam zrezygnować z tej kotki. Cynthia wyrosła na piękna kotkę, mieszka w hodowli Beaty Kurek Kropla Nieba * PL (http://www.kroplanieba.pl/).
W końcu doczekałam się kolejnego miotu Karoliny, gdy zobaczyłam Dorin, wręcz zakochałam się w niej i wróciłam już z nią do domku. Druga połowa rodowodu Dorin, to również rosyjska krew, jej dziadek także został sprowadzony z Rosji- IC WCH IL'USHKA ASSOLADA NEVSKOYE CHYUDO.
Upierdliwie pląta się pod nogami, ocierając się o nie i miaucząc przy tym żałośnie, by zwrócić na siebie uwagę, głośno chrumka i nie stroni od baranków. Wszędzie jest jej pełno i towarzyszy mi w każdych domowych zajęciach. Uwielbiam gdy kładzie się na mnie i z duma wpatruje się głęboko w moje oczy, głośno przy tym mrucząc. Cichutko woła mrauuu i mruży swoje piękne oczka, okazując tym swoje zadowolenie. Gdy Foxy chce wskoczyć na moje kolana, szybko biegnie by ją ubiec, a gdy nie zauważyła, że starsza kotka już na nich dawno jest, podszczypuje jej łapy, lub ucho i nachalnie kładzie się na nią, by ustąpiła. Gdy Dorin gniecie swoimi łapkami powietrze, ja również jestem szczęśliwa i ukojona. Dorinka, przy tej swojej całej nadgorliwej i upierdliwej miłości, zachowuje się jak wieczny kociak, jest księżniczką, która myśli, że wszystko jej wolno. To zasługa Foxy, niepotrzebnie jej ustępuje, ale i tak to Foxy jest Panią i Królową domu, bo rządy należą do niej.
Na wystawach Dorin nie jest krytykowana, sędziowie używają słów piękna i chwalą ją, podkreślają również, iż zapowiada się na obiecująca kotkę wystawową, chodź w jej młodym wieku dają jej jeszcze czas, co jest normalne i zrozumiałe, gdyż płynie w niej rosyjska krew, a piękno prawdziwego kota syberyjskiego, jak i tej linii, nie od razu jest widoczne.

Copyright (c) 2007-2012 bacior
Zaloguj się